^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Informacja dotycząca kolejnego etepu rekrutacji

Drodzy Rodzice

Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do kolejngo etapu rekrutacji dostępna jest w sekretariacie przedszkola. Zakwalifikowanie dziecka nie jest równoznaczne z przyjęciem go do przedszkola. Jest to wynik weryfikacji wniosków przez Komisję Rekrutacyjną na podstawie obowiązujących kryteriów.

Aby przystąpić do kolejnego etapu rekrutacji należy do 31.03.2023r. złożyć potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola na nowy rok szkolny 2023/2024 w postaci pisemnego oświadczenia.

Niepodpisanie w/w potwierdzenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca w przedszkolu i będzie skutkować skreśleniem dziecka z listy kandydatów zakwalifikowanych.

Walentynkowy Bal Karnawałowy pod hasłem „Bajkowa Kraina Karnawału”

 „W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi , mali
zgromadzeni na tej sali.”


          Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą.
W zorganizowanym 14 lutego balu karnawałowym w naszym przedszkolu, dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w: królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, batmanów, piratów, skrzatów, rycerzy, muszkieterów, czy policjantów.

Po śniadaniu, już wszyscy, rozpoczęli bal. Wychowawcy dołożyli wszelkich starań by wystrój sal wprowadził dzieci w radosny nastrój karnawałowo – walentynkowy, a także zachęcał do wesołej zabawy. Nie zabrakło również pysznego poczęstunku w postaci słodkości oraz owoców. Przebierańcy
świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach,
a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Tradycyjnie punktem kulminacyjnym w każdej grupie był wybór
króla i królowej balu. Wspaniałą pamiątką będą dla naszych dzieci wspólne zdjęcia grupowe na tle przygotowanej ścianki, jak również te wykonane
w fotobudce. Serdeczne podziękowanie składamy pani Natalii Miętkiej
za udostępnienie fotobudki. Wszystkie zdjęcia sprawiły dzieciom wiele radości.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

View the embedded image gallery online at:
http://przedszkolekowalewo.pl/2-uncategorised#sigFreeId53a12ae078

Copyright © 2023. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.