JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/20232024/jezyki/kanapki/.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/20232024/jezyki/kanapki/

Wycieczka przedszkolaków do kina w Toruniu.

W dniach 24, 25 i 26 kwietnia 2024 r. dzieci naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę autokarową do kina w Toruniu. Młodsze grupy obejrzały seans filmowy pt. „Kicia Kocia w przedszkolu”, natomiast starszaki film pt. „Wyfrunięci”.

Po zakończeniu projekcji wróciliśmy do autokaru pełni wrażeń i entuzjazmu. Wszyscy dzielili się swoimi przeżyciami, a rozmowy o bajkach towarzyszyły nam przez całą drogę powrotną do przedszkola.

To była udana wycieczka, towarzyszyły jej: radość, dobry humor i wrażenia po obejrzanych bajkach. Emocje związane z bajkami pozostały do późnego popołudnia, a wspomnienia  dzieci odzwierciedliły w swoich rysunkach.

View the embedded image gallery online at: