^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/trzyzkonczenieprzedszkolaki2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/Pozegnanieprzedszkola2017.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/trzyzkonczenieprzedszkolaki2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/Pozegnanieprzedszkola2017

Wychowankowie Przedszkola Publicznego odchodzą do szkoły

 

„Żegnaj przedszkole, na szkołę nadszedł czas.                                                                

Niech wspomnienia pozostaną, a do przodu biegnie czas”.

         26 czerwca br. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskim odbyła się uroczystość pożegnania wychowanków naszego przedszkola, którzy od września rozpoczną kolejny etap w swoim życiu –  naukę w szkole. Był to dzień szczególny, pełen przeżyć i nostalgii, zależało nam, aby ta niecodzienna uroczystość pozostała miłym i niezapomnianym wydarzeniem. 

       Część artystyczną rozpoczęły przedszkolaki tańcem poloneza – prezentowały się dostojnie w galowych strojach. W dalszej kolejności poprzez wiersze i piosenki  dziękowały nauczycielom, wszystkim pracownikom i rodzicom za trud włożony w ich wychowanie, naukę i opiekę.

            Do pożegnania dołączyły się dzieci z młodszej grupy, które życzyły swoim starszym kolegom powodzenia i sukcesów w szkole, a na pamiątkę wręczyły im zrobione przez siebie kwiatki.

             Następnie pani dyrektor Joanna Piasecka gratulowała występu dzieciom, życzyła powodzenia w szkole, zaprosiła do odwiedzania przedszkola, natomiast rodzicom podziękowała za zaangażowanie w życie naszego przedszkola i wspaniałą współpracę. Dla dzieci przewidziane były nagrody: dyplomy, książki  i okolicznościowe zdjęcia, które wręczali: pani dyrektor Joanna Piasecka wraz z panem burmistrzem Andrzejem Grabowskim i przewodniczącym Rady Rodziców panem Rafałem Kamper. Pamiątkowe dyplomy wręczyły również nauczycielki zajęć dodatkowych: pani Małgorzata Balcerek – nauczycielka języka angielskiego i pani Małgorzata Piątek – nauczycielka religii. Swoją obecnością zaszczycił nas również Jerzy Koralewski Przewodniczący Komisji Oświaty Kultury Sportu i Zdrowia.

         Przedstawicielki rodziców panie Lidia Dunajska i Magdalena Lipińska złożyły podziękowania wychowawcom i wszystkim pracownikom przedszkola  za opiekę, cierpliwość i trud włożony w edukację ich dzieci. Rodzice przygotowali również słodki poczęstunek, który uświetnił tą uroczystość.

            Wszystkim dzieciom życzymy wspaniałych i słonecznych wakacji !!!

{gallery}galeria/trzyzkonczenieprzedszkolaki2017{/gallery}

 {gallery}galeria/Pozegnanieprzedszkola2017{/gallery}

Copyright © 2023. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.