^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/Gróragroszanastronę2018.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/Gróragroszanastronę2018

Akcja „Góra Grosza”

Drodzy Rodzice!

Stało się tradycją naszego przedszkola, że od kilku lat bierzemy udział w akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo „Nasz Dom”. W każdą akcję charytatywną prowadzoną w naszym przedszkolu jesteście Drodzy Rodzice mocno zaangażowani          i bardzo za to dziękujemy. Dzięki tej inicjatywie mogliśmy wesprzeć szczytny cel, dać godny wzór do naśladowania, mogliśmy przekazać różne wartości, na przykład, co to znaczy być szczerym i otwartym na cudze nieszczęście. Akcja ta dała nam możliwość otwarcia się na drugiego człowieka, podjęcia wspólnego dzieła, do którego każdy mógł się przyłączyć i aktywnie je wspierać.

Grosiki zbieraliśmy we wszystkich grupach, dzieci chętnie je przynosiły i zgromadziła się naprawdę solidna górka. Zebrane monety zostały posegregowane według nominałów. Wszystkie monety zostały odpowiednio zapakowane i przesłane zgodnie z regulaminem na adres Towarzystwa „Nasz Dom”, zajmującego się pomocą dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji zebraliśmy kwotę 171, 04 zł! Całość ważyła prawie 17 kg!

{gallery}galeria/Gróragroszanastronę2018{/gallery}

Copyright © 2024. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.