^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/watentnki201811.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/watentnki201811

„Walentynki w przedszkolu”

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości i przyjaźni. Tego dnia wysyłamy sobie kartkę z wierszykiem bądź wyznaniem miłosnym (tzw. walentynkę) albo też obdarowujemy się prezencikami. Walentynki jest to dzień, w którym możemy bez skrępowania  podejść do upatrzonej od dawna sympatii i wręczyć jej liścik z wyrazami sympatii, przyjaźni. Ten dzień skłania nas do okazania ukochanej lub ulubionej osobie, tego co naprawdę czujemy, a na co dzień nie mamy czasu i sposobności, żeby to wyrazić.

14 luty był dla przedszkolaków z Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Wszystkie dzieci, tego dnia ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały dzień miłych wrażeń. Przedszkolaki wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się czerwonymi wstążkami, tańczyły przy rytmach czaczy.

 Na koniec tego czerwonego dnia, każde dziecko otrzymało walentynkę, pysznego lizaka w kształcie serduszka i odbyła się walentynkowa dyskoteka. Walentynki w przedszkolu z pewnością można zaliczyć do udanych.

{gallery}galeria/watentnki201811{/gallery}

Copyright © 2024. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.