JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/planszowki2019zdjęcia.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/planszowki2019zdjęcia

Wyniki konkursu pt. „Planszówki dla małych i dużych”

W Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim ogłoszony został konkurs dla kreatywnych zespołów rodzinnych – przedszkolak w wieku 5 lub 6 lat wraz ze swoim dorosłym opiekunem.

Nauczycielki: mgr Katarzyna Klugier i mgr Dorota Jurkiewicz po raz drugi zorganizowały gminny konkurs „Planszówki dla małych i dużych”, polegający na wymyśleniu
i stworzeniu autorskiej rodzinnej gry planszowej o tematyce związanej z wybranym przez uczestników zawodem lub wieloma różnymi zawodami. Celem konkursu było popularyzowanie gier planszowych jako wartościowej formy spędzania czasu, wzmacnianie więzi rodzinnych  i współpracy z rodzicami oraz poszerzenie wiedzy dzieci nt. zawodów.

W bieżącym roku na nasze zaproszenie do udziału w konkursie odpowiedzieli  wyłącznie przedstawiciele Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim. Komisja konkursowa zwróciła uwagę na bardzo wysoki poziom prac, a także na fakt, iż w wykonanie „planszówek” zaangażowały się całe rodziny uczestników.

Prace konkursowe oceniało powołane jury, do którego w tym roku zaprosiliśmy przedszkolaków Amelkę i Krzysia - dwoje nie biorących udziału w konkursie dzieci
z najstarszych grup.

Jury wyłoniło zwycięzców:

I miejsce: Kryspin Jagielski z Mamą Angeliką

Błażej Troczyński z Mamą Sarą

II miejsce: Franek Kostusiak z Tatą Krzysztofem

III miejsce: Julka Szymańska z Mamą Beatą i Siostrą Pauliną

Komisja konkursowa przyznała wszystkim zespołom biorącym udział atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dziękujemy za podjęcie wyzwania i duży wkład pracy w powstanie gier,
w które będą grać m. in. członkowie Przedszkolnego Klubu Gier Planszowych działającego
w grupie „Motylków”.

Zachęcamy zespoły z innych placówek do udziału w przyszłym roku.

{gallery}galeria/planszowki2019zdjęcia{/gallery}