^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Wycieczka przedszkolaków do kina w Toruniu.

W dniach 24, 25 i 26 kwietnia 2024 r. dzieci naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę autokarową do kina w Toruniu. Młodsze grupy obejrzały seans filmowy pt. „Kicia Kocia w przedszkolu”, natomiast starszaki film pt. „Wyfrunięci”.

Po zakończeniu projekcji wróciliśmy do autokaru pełni wrażeń i entuzjazmu. Wszyscy dzielili się swoimi przeżyciami, a rozmowy o bajkach towarzyszyły nam przez całą drogę powrotną do przedszkola.

To była udana wycieczka, towarzyszyły jej: radość, dobry humor i wrażenia po obejrzanych bajkach. Emocje związane z bajkami pozostały do późnego popołudnia, a wspomnienia  dzieci odzwierciedliły w swoich rysunkach.

Copyright © 2024. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.