^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dzień Dziecka

„1 czerwca świętują dzieciaki,

a więc nasze kochane przedszkolaki.

A panie z serca życzenia składają

i wszystkie dzieci przytulają!”

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Tego dnia w naszym przedszkolu nie brakowało atrakcji i  radości. Tradycyjnie, jak co roku, obchodziliśmy go na świeżym powietrzu                          w Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim. Były dmuchańce, tatuaże, zabawy muzyczno-ruchowe, tańce, klaun, bańki mydlane, przedstawiciele WORD-u i policji. Ponadto na dzieci czekały pyszne gofry, lemoniada i mnóstwo owoców. Wszystkie dzieci były uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe. Ten dzień będzie długo wspominany. Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji tej cudownej imprezy!

 

Copyright © 2024. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.