^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Pożegnania nastał czas

,,To ostatnie dni w przedszkolu,

 to ostatni raz, gdy jesteśmy tutaj razem,

 pożegnania nadszedł czas”

W dniach 17,18, 19 czerwca nastał szczególny czas dla przedszkolaków z grup Motylki, Biedronki i Pszczółki ponieważ, zakończył się pierwszy etap w ich życiu – dzieci pożegnały przedszkole. Wszystkie grupy uroczystość rozpoczęły od „Poloneza”, a następnie zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Występy przedszkolaków podziwiali przede wszystkich wzruszeni rodzice oraz zaproszeni goście, wśród których byli: p. Lidia Haładyn Dyrektor Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy, p. Ilona Plewa Wicedyrektor Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy, p. Jacek Żurawski Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie, p. Marcin Dunajski Przewodniczący Rady Miejskiej, p. Paulina Wilamowska, p. Sandra Rudewicz które, reprezentowały Radę Rodziców. W uroczystości uczestniczyli także nauczyciele oraz pomoce, które pracowały z dziećmi na przestrzeni spędzonych przez nich lat w przedszkolu. Po zakończeniu części artystycznych ciepłe słowa i życzenia sukcesów w nauce szkolnej w stronę dzieci skierowali Pani Dyrektor Przedszkola Lidia Haładyn oraz Pan Burmistrz Jacek Żurawski. Na pamiątkę przedszkola przyszli uczniowie otrzymali dyplomy, książki oraz zdjęcia. Wzruszeń podczas uroczystości dostarczyły także podziękowania rodziców dla wszystkich, którzy uczestniczyli w procesie edukacji i wychowania dzieci.
Był to dzień szczególny – pełen przeżyć i wzruszeń zarówno dla przedszkolaków, rodziców jak i pracowników przedszkola. Naszym tegorocznym absolwentom przedszkola życzymy dużo radości, spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń oraz samych sukcesów w dalszej edukacji.

Copyright © 2024. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.