^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Pomagamy - zbiórka środków czystości

„Łączymy się, dajemy innym dzieciom większe szanse…"

W naszym przedszkolu została przeprowadzona  kolejna akcja charytatywna. Już po raz szósty  zorganizowano zbiórkę środków czystości dla dzieci,  tym razem dla wychowanków Powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej we Wielgiem gm. Zbójno. Celem akcji było kształtowanie otwartości i empatii na potrzeby drugiego człowieka oraz podjęcie wspólnego dzieła pomocy innym. Koordynatorami przedsięwzięcia
były panie: Dorota Jurkiewicz i Aneta Bejgier oraz Sara Kowalewska. Od 21 maja 2024 r. w placówce zbierane były środki czystości. Nasze dzieci, ich rodzice oraz wszyscy pracownicy przedszkola z dużym zaangażowaniem włączyli się do tej akcji. Razem udało nam się zebrać 3 kartony darów. Finał akcji nastąpił 15 czerwca 2024 r., kiedy to przekazano środki czystości Pracownikom Powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej. Zbiórka ta, podobnie jakw poprzednich latach zakończyła się sukcesem. Dzięki Państwa wielkim sercom i zaangażowaniu mogliśmy wspólnie podzielić się swoim dobrem z innymi dziećmi,
a naszych przedszkolaków uwrażliwić na pomaganie potrzebującym.

 

Za wielką pomoc bardzo serdecznie Państwu dziękujemy!

 

Copyright © 2024. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.