^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

motylki2018/19

Ognisko integracyjne z rodzicami

         10 maja 2019 r. przedszkolaki z grupy „Motylki” naszego przedszkola korzystając z gościnności Pana Leśniczego Józefa Warzały oraz z pięknej słonecznej pogody bawiły się wspólnie z rodzicami i wychowawczyniami na ognisku w Leśnictwie Leśno. Cieszymy się, że na ognisko przybyła również Pani Dyrektor Joanna Piasecka.
          Rodzice ze swoimi pociechami dojechali na umówione miejsce i kiedy wszyscy byli już w komplecie – zaczęła się wspólna zabawa i biesiada „pod chmurką”. Jak na prawdziwym ognisku nie mogło zabraknąć pieczonej kiełbaski – naszym mistrzem w pieczeniu kiełbasek okazał się tata Paweł. Dzieci częstowały się przygotowanymi przez rodziców przysmakami na suto zastawionym stole.
         „Motylki” nie mogły się wprost nacieszyć swobodą oraz wymarzoną, choć do ostatniej chwili niepewną pogodą. Dzieci chętnie bawiły się na dużej polanie organizując sobie wesołe zabawy, były bańki mydlane, slalom między pachołkami i wspólne zdjęcia.
          Dzieci miały też niecodzienną okazję do spotkania i rozmowy z Panem Leśniczym, który chętnie opowiadał o swojej pracy i odpowiadał na pytania dzieci. Pan Józef obiecał posadzić otrzymane od nas drzewko ozdobne na polanie, aby było żywą pamiątką naszych odwiedzin oraz zachętą do kolejnego przybycia. Dziękujemy Panu Leśniczemu za gościnność i miłe przyjęcie oraz za zaproszenie.
       Humor dopisywał każdemu, zarówno tym młodszym jak i starszym uczestnikom biesiady. Zabawom i uśmiechom na twarzach mogłoby nie być końca, jednak wszystko co dobre szybko mija i trzeba było się pożegnać. Rodzinny nastrój i wspaniała atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.
       „Motylki” już w czerwcu pożegnają nasze przedszkole, dlatego ognisko było kolejną okazją do integracji dzieci, rodziców i wychowawców. To również czas spędzony na wspólnej zabawie, posiłku, na rozmowach oraz przedszkolnych wspomnieniach.
        Serdecznie dziękujemy rodzicom, a szczególnie naszej niezawodnej „trójce grupowej”, za zorganizowanie ogniska, za optymizm w trakcie oczekiwania na dobrą pogodę i aktywny udział we wspólnych zabawach.

Copyright © 2022. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.