JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/iza18andrzej.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/18andrzejki2018.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/iza18andrzej
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/18andrzejki2018

„Nowoczesne czarownice”, czyli zabawa andrzejkowa w przedszkolu.

Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w wigilię św. Andrzeja, czyli noc z 29 na 30 listopada. Według dawnych wierzeń ta noc miała magiczną moc, uchylającą wrota do nieznanej przyszłości. Dziś tradycyjne Andrzejki to ciekawy pomysł na zabawy z dziećmi w przedszkolu. 30 listopada w zaczarowany świat magii i wróżb przeniosły się dzieci z Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim. Na uroczystości pojawiły się czarownice na miotłach, które podczas wróżb i zabaw przepowiadały dzieciom przyszłość, m.in. kto jako pierwszy dostanie prezent od Mikołaja, jaki to będzie prezent, czy też czego powinny się wystrzegać. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy przy piosenkach z repertuaru dziecięcego. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji.

{gallery}galeria/iza18andrzej{/gallery}

{gallery}galeria/18andrzejki2018{/gallery}