JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/wyciecza201999.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/MAJ2019pkopernik na stronę.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/wyciecza201999
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/MAJ2019pkopernik na stronę

Wycieczka do Torunia

W dniach 7 i 8 maja 2019r. wszystkie grupy przedszkolaków brały udział w wycieczce autokarowej do Torunia. Dzieci odwiedziły Stare Miasto, ale jedną z głównych atrakcji wycieczki była wizyta w Planetarium. Z dużym zainteresowaniem oglądały zaplanowany dla nich seans, przybliżający w bardzo przystępny sposób tajniki kosmosu i przygody Astropsa Łajki. Wszystkie dzieci uczestniczyły też w warsztatach zorganizowanych w „Manufakturze cukierków”, gdzie najpierw obserwowały sposób wytwarzania smakołyków, a następnie każdy miał okazję wykonać własnoręcznie lizaka. Jednym z najbardziej oczekiwanym przez najmłodszych punktem wycieczki był wspólny posiłek w restauracji Mc Donald’s. Aby tradycji stało się zadość, zatrzymaliśmy się także pod Pomnikiem Mikołaja Kopernika, aby wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Z pełnymi brzuszkami udaliśmy się w drogę powrotną do przedszkola. Wszyscy wracali do Kowalewa Pomorskiego w dobrych humorach, uśmiechnięci i pełni wrażeń. W Toruniu było super, ale już w czerwcu będziemy przygotowywać się do kolejnej przedszkolnej wycieczki.

Wszystkie atrakcje finansowane były z funduszy zgromadzonych na koncie Rady Rodziców.

{gallery}galeria/wyciecza201999{/gallery}

{gallery}galeria/MAJ2019pkopernik na stronę{/gallery}