^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Przedszkolaki w przechowalni zwierząt

           20.05.2019r. dzieci z naszego przedszkola odwiedziły psy przebywające w przechowalni mieszczącej się przy Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kowalewie Pomorskim. Celem wizyty było przekazanie karmy, którą przedszkolaki od kilku tygodni z zapałem przynosiły do przedszkola oraz uwrażliwienie na krzywdę zwierząt. W trakcie wizyty dzieci dowiedziały
się od pracowników jak funkcjonuje przechowalnia, zobaczyły boksy gdzie przebywają zwierzaki. Wszystkie pieski cieszyły się z odwiedzin przedszkolaków, a swoją radość okazywały machającymi ogonkami i głośnym szczekaniem. Mamy nadzieję, że wycieczka sprawiła dzieciom wiele radości.
            Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którym nie jest obcy los porzuconych psiaków, za pomoc     w gromadzeniu karmy.

Copyright © 2017. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.