^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

„Dzień Rodziny w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim”

„ Kocham mamę, kocham tatę,
bo są dla mnie całym światem!”

Mama i Tata to słowa, które są synonimem szczęścia, miłości, dobra i ciepła rodzinnego. Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego z nas, należy więc o nich dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też, każdego roku w maju, w naszym przedszkolu, organizowany jest Dzień Mamy i Taty. Nasze przedszkolaki w ten sposób chcą pokazać swoim rodzicom jak bardzo ich kochają.
21 i 22 maja 2019r. dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych miały okazję ugościć swoich rodziców i uczcić ich święto. W tych dniach na scenie
w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskim odświętnie ubrane dzieci prezentowały wyjątkowe programy artystyczne. Przedszkolaki
z bijącym sercem i wypiekami na twarzy recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Licznie przybyli rodzice z podziwem i wzruszeniem oklaskiwali swe pociechy. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek. Do życzeń dołączyli się również zaproszeni na uroczystość goście: p. Jacek Żurawski – Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie, p. Jerzy Orłowski – Przewodniczący Rady Miejskiej,
p. Ryszard Lipiński – Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, oraz Prezydium Rady Rodziców w osobach: p. Magdalena Galarda – przewodnicząca, p. Monika Sołtyszewska –zastępca, p. Elżbieta Oskwarek – sekretarz, p. Angelika Jagielska – skarbnik oraz pozostali członkowie rady.
Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna, przebiegała
w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.
Rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego nie tylko w dniu święta
i gratulujemy wspaniałych dzieci!

 

 

Copyright © 2017. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.