^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Przedszkolny Dzień Dziecka

Bez tytułu2323.png

„ Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
- to hasło przyświecało nam podczas organizowania Dnia Dziecka w naszym przedszkolu.

30 maja tego roku, to był wyjątkowy, pełen niespodzianek dzień dla wszystkich przedszkolaków. Zadbaliśmy, by zaplanowane atrakcje były ciekawe, kolorowe, wesołe, a przede wszystkim, by sprawiały dzieciom radość i przyjemność. Ten wyjątkowy dzień bardzo różnił się od innych dni. Spotkaliśmy się na placu przy Centrum Rekreacji i Sportu, gdzie przywitała nas Pani Joanna Piasecka- dyrektor przedszkola składając dzieciom życzenia uśmiechu i radości, by każdy dzień był dla przedszkolaków niesamowity i wspaniały, a dzisiejsze święto wyjątkowe i niezapomniane….
Po krótkiej muzycznej rozgrzewce kolorowe dziecięce grupy bawiły się na dmuchanych zjeżdżalniach i zamkach. W programie nie zabrakło sportowych akcentów. Dzieci rywalizowały ze sobą w takich konkurencjach jak :
- skoki w workach
- podawanie maskotki nad głowami
- przenoszenie piłeczki na łyżce
- chodzenie z woreczkiem na głowie
Zadbano również o smakowite „co nieco” dla naszych milusińskich – ogromnym powodzeniem cieszyła się wata cukrowa, a kiełbaski z grilla na świeżym powietrzu smakowały wyjątkowo.
Nie co dzień zdarzają się takie atrakcje. Dzieci chociaż trochę zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do przedszkola na spóźniony obiad.
Fantastyczny Dzień Dziecka – kolorowe dmuchane zamki i zjeżdżalnie oraz wata cukrowa sfinansowane były z funduszy zgromadzonych na koncie Rady Rodziców.
Zapraszamy do oglądania zdjęć.

 

Copyright © 2017. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.