^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Wycieczka do Papowa Toruńskiego

          W poniedziałek 17 czerwca br. dzieci z młodszych grup naszego przedszkola, czyli: „Misie”, „Żabki” i „Pszczółki” uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Plenerowego Centrum Rozrywki w Papowie Toruńskim. Dla wielu dzieci był to pierwszy wyjazd bez rodziców.
Program wycieczki zapewniał dzieciom szereg atrakcji: od bogato wyposażonego placu zabaw, dmuchanych zjeżdżalni, po baseny z pływającymi łódeczkami. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się „Mini ZOO”, gdzie dzieci obserwowały kucyki, głaskały królika, karmiły kozy.
Pobyt w Plenerowym Centrum Rozrywki w Papowie Toruńskim to wymarzone miejsce dla przedszkolaków, w którym mogły aktywnie, atrakcyjnie i kreatywnie spędzać czas. Około 5 godzin wspólnej zabawy minęło bardzo szybko. Każdy, kto poczuł zmęczenie mógł odpocząć na ławeczce w cieniu, a kiełbaska z grilla smakowała jak nigdy dotąd.
          Dzieci, choć trochę zmęczone, ale pełne wrażeń, bardzo zadowolone i z uśmiechem na twarzy wróciły do przedszkola. Wyjazd był bardzo udany!
Zapraszamy do oglądania zdjęć.

 

Copyright © 2017. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.