^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Uroczyste pożegnanie przedszkola przez „Jeżyki” i „Motylki” już za nami

"Żegnaj, przedszkole nasze ukochane,
żegnajcie zabawki i kochane nasze panie,
już odchodzimy, już nadszedł czas,
lecz przyrzekamy, że nie zapomnimy Was."


             Pragniemy poinformować, że 25 czerwca 2019 r. dzieci z grup „Motylki” i „Jeżyki” uroczyście zakończyły rok szkolny i pożegnały przedszkole. Uroczystość rozpoczęła się polonezem, a następnie zaprezentowaniem swoich zdolności recytatorskich, wokalnych oraz tanecznych. Występy przedszkolaków podziwiali przede wszystkich wzruszeni rodzice oraz zaproszeni goście, wśród których byli: p. Jacek Żurawski Burmistrz Miasta, p. Jerzy Orłowski Przewodniczący Rady Miejskiej, p. Jerzy Koralewski Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia, p. Magdalena Galarda przewodnicząca rady rodziców oraz członkowie rady: p. E. Oskwarek, p. Angelika Jagielska, p. Anna Brzustewicz, p. Iwona Kuchnicka, p. Marta Zelmańska, p. Agata Maciołek, p. P. Wudziński. W tym ważnym momencie obecni byli także nauczyciele, pracownicy przedszkola oraz młodsze koleżanki i koledzy z grup absolwentów. Nie zabrakło życzeń pani dyrektor przedszkola Joanny Piaseckiej skierowanych do dzieci i podziękowań dla rodziców za ich zaangażowanie i współpracę. Przyszli uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki do nauki czytania oraz słodkie upominki od swoich pań.Niezwykle miłym, a jednocześnie wzruszającym akcentem uroczystości były słowa wdzięczności od rodziców, w których imieniu występowali mama Krzysia p. Marta Zelmańska oraz tata Kryspina p. Bartosz Jagielski, którzy w swoich podziękowaniach pamiętali o tych wszystkich, którzy włączyli się w edukację i wychowanie obecnych absolwentów. W niektórych momentach brakowało słów, które pozwoliły by wyrazić pojawiające się emocje.Na uznanie z pewnością zasługuje organizacja uroczystości, której tradycyjnie podjęli się rodzice dzieci kończących przedszkole. Pięknie udekorowane stoły oraz przygotowany poczęstunek podkreślały wyjątkową atmosferę i podniosły charakter spotkania. Wszystkim naszym absolwentom życzymy spokojnych i udanych wakacji oraz samych sukcesów na dalszej drodze edukacji! Rodzicom - dumy ze swoich pociech w kolejnym etapie edukacji.

 

Copyright © 2017. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.