^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

W zdrowym ciele…

       W piękną, jesienną środę 16 października w progi naszego przedszkola zawitał zespół teatralny Magmowcy. Artyści przybyli do nas, by zaprezentować przedstawienie zatytułowane „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Zebraliśmy się zatem punktualnie w pomieszczeniu naszej przedszkolnej stołówki, która na czas przedstawienia została specjalnie dla nas przygotowana i gdzie czekały na nas wygodne miejsca, niczym w prawdziwym teatrze. Niektórzy z nas zostali wybrani do odegrania konkretnych ról w inscenizacji i otrzymali w tym celu prawdziwe teatralne kostiumy. Główną bohaterką oglądanego przez nas teatrzyku była dziewczynka, która skarżyła się na swoje złe samopoczucie, musiała zatem udać się do lekarza, a co tam się okazało…? Wiedzą tylko ci, którzy zostali zaproszeni na spektakl. My, po nagrodzeniu artystów gromkimi brawami, kiedy z roześmianymi minami wróciliśmy do swoich sal, zainspirowani fabułą utworu, jeszcze raz przypomnieliśmy sobie, o czym należy pamiętać, by każdego dnia zachować dobre zdrowie i w pogodnym nastroju witać się i żegnać każdego dnia z kolegami w przedszkolu.

Copyright © 2017. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.