JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/UrzadMiasta.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/UrzadMiasta

Przedszkolaki z wizytą w Urzędzie Miejskim

W ramach zapoznawania przedszkolaków z historią naszego miasta oraz kształtowaniem ich postawy patriotycznej 3 lutego udaliśmy się z wizytą do Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim. Przywitały nas panie: Ewa Bąk- Sekretarz Gminy i Donata Pilarska - Mądry – Kierownik Biura Rady Miejskiej, które w przystępnych słowach zapoznały dzieci z symbolami naszego miasta tj. nowym herbem, sztandarem i flagą.
           Spotkanie odbyło się w sali Urzędu Stanu Cywilnego, pełniącej jednocześnie funkcję sali sesyjnej. Przedszkolaki obejrzały film z obchodów 100-lecia powrotu Miasta Kowalewa Pomorskiego do Macierzy. Niektórzy rozpoznawali tam siebie lub swoich znajomych. Wiele emocji wywołał widok miasta z „lotu ptaka”.
           Pani Ewa Bąk zaprezentowała dzieciom insygnia Burmistrza Miasta – złoty łańcuch i Przewodniczącego Rady Miejskiej – srebrny łańcuch. Dzieci były bardzo zainteresowane tematyką spotkania. Na zakończenie czekała na nich słodka niespodzianka.

{gallery}galeria/UrzadMiasta{/gallery}