JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/Poznajemysalegimnastycznamonika.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/Poznajemysalegimnastycznamonika

Poznajemy sale gimnastyczną

5 lutego. 2020r przedszkolaki z grup starszych: Pszczółki, Jeżyki, Biedronki i Motylki udały się z wizytą na salę gimnastyczną do Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim. Dzięki uprzejmości p. Dyrektor Renaty Faluta -Kaszubowskiej i p. Moniki Wolskiej nauczycielki wychowania fizycznego dzieci miały możliwość obejrzeć salę i znajdujący tam sprzęt sportowy.Przedszkolaki były bardzo grzeczne i skupione, z chęcią i dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zaproponowanych przez nauczycielkę zabawach. Przechodziły po równoważni, ćwiczyły z obręczami, bawiły sie piłkami, pałeczkami itp. Wiele emocji wywołała wizyta w sali tanecznej. Pod koniec zajęć wszyscy mogli pójść i poczuć się jak prawdziwi kibice na trybunach. Podczas zajęć było bardzo wesoło i gwarno, a na koniec przedszkolaki stwierdziły, że bardzo im się podoba w szkole.

{gallery}galeria/Poznajemysalegimnastycznamonika{/gallery}