^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka

   

„ To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. „


            Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola w dniach 11-13 lutego 2020r. gościły swoje Babcie oraz Dziadków w  Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskim na uroczystości z okazji ich święta. Na wstępie dyrektor przedszkola pani Joanna Piasecka przywitała Szanownych Dziadków, naszych wychowanków oraz przybyłych na uroczystość gości. Złożyła babciom i dziadkom życzenia zdrowia oraz dziękowała za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnukom. Równie serdeczne życzenia do przybyłych gości skierował p. Jacek Żurawski – Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Magdalena Galarda wraz ze swoim zastępcą p. Krzysztofem Kostusiak, a także p. Agata Maciołek członek rady.  Licznie przybyły Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta  w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które przygotowały specjalnie na tą uroczystość. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek do kochanych Babć i Dziadków prezentując przepiękne programy artystyczne. Występy dzieci przeplatane były konkursami, które udowodniły, że dziadkowie naszych przedszkolaków mają niezliczone talenty. W miłej atmosferze radości i uśmiech przy kawie i słodkim poczęstunku wszyscy super się bawili. Na zakończenie wszystkie dzieci zaśpiewały swoim Dziadkom tradycyjne „Sto lat” oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełna radości i wzruszeń. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Justyna Winnicka

 

Copyright © 2017. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.