^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

OGŁOSZENIE

DRODZY RODZICE !

W związku z nowym Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej , przy uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia dopuszczona została możliwość wznowienia działalności przedszkola od 6 maja 2020r.

Zwracamy się do wszystkich rodziców naszych wychowanków z ogromną prośbą o przekazanie informacji wychowawcom grup, jaka jest Państwa decyzja związana z posłaniem dziecka do przedszkola w ww. terminie. Przeprowadzone rozeznanie ułatwi podjęcie decyzji dotyczącej funkcjonowania przedszkola oraz zorganizowania właściwego i bezpiecznego pobytu dziecka w placówce.

Prosimy o przekazanie informacji wychowawcom drogą mailową, telefoniczną lub za pośrednictwem innych komunikatorów społecznościowych do 3 maja 2020 r.

Podjęte wspólnie z organem prowadzącym decyzje zostaną zamieszczone na stronie internetowej przedszkola w dniu 4 maja 2020r.

Copyright © 2017. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.