^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Ogłoszenie

Drodzy Rodzice
W związku z ograniczeniem funkcjonowania placówek oświatowych, w porozumieniu z organem prowadzącym, ustalone zostały zasady pracy przedszkola w miesiącu lipcu 2020r.
Informujemy, zgodnie z wytycznymi GIS w przedszkolu aktualnie w jednej grupie może przebywać maksymalnie 12 dzieci. Możliwość zwiększenia liczby o dwoje dzieci dyrektor uzgadnia z organem prowadzącym. W związku z tym niezbędne jest zgłoszenie dziecka na dyżur wakacyjny.

PROSIMY O WYPEŁNIENE I PRZESŁANIE DROGĄ MAILOWĄ FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

DO DNIA 19 CZERWCA 2020r. DO GODZ 1400 NA ADRES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(formularz w załączeniu) - KLIK


W tytule wiadomości mailowej prosimy zamieścić imię i nazwisko dziecka oraz nazwę grupy.

Zgodnie z obowiązującą aktualnie w przedszkolu ,,Procedurą zapewnienia bezpieczeństwa w związku z wystąpieniem COVID-19” i ,,Regulaminem funkcjonowania Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim w sytuacji epidemicznej” oraz wytycznymi GIS i zaleceniami MEN przyjmowane będą zgłoszenia dzieci, których rodzice/opiekunowie prawni pracują zawodowo. Ponadto brane będzie pod uwagę, czy rodzice/opiekunowie prawni są pracownikami systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Prosimy Państwa o dokonanie niezbędnych formalności w wyznaczonym terminie.

Przesłane karty zgłoszeniowe po terminie mogą zostać odrzucone z uwagi na brak miejsc.

 

Copyright © 2017. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.