^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Rozstrzygnięcie konkursu Patriotyzm w sercu dziecka - Polska widziana oczami dziecka

Listopad to niezwykły czas, który przypomina nam radosny moment odzyskania przez nasz kraj niepodległości. To jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli.

Jednym z działań jakie zostały podjęte w związku z rocznicą odzyskania niepodległości było zorganizowanie konkursu plastycznego “Patriotyzm w sercu dziecka – Polska widziana oczami dziecka”. Konkurs przyciągnął młodych patriotów ze wszystkich grup wiekowych, którzy swoją twórczością dali wyraz miłości do Ojczyzny.

W dniu 10 listopada 2020 roku w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Oceny prac konkursowych dokonała specjalnie powołana Komisja Konkursowa w składzie:

  • Joanna Piasecka
  • Katarzyna Klugier
  • Katrzyna Kamińska

Do konkursu zgłoszono 22 prace.  Po wnikliwych obradach i ocenie prac, komisja postanowiła nagrodzić prace następujących uczestników konkursu w dwóch grupach wiekowych:

Grupy młodsze (3-4 lata)

I miejsce – Gabriela Pieczewska

II miejsce – Blanka Jaguś

III miejsce – Nadia Nowakowska

Wyróżnienie - Dominik Radko, Stanisław Barciszewski, Zofia Musiał

Nagrody za udział otrzymali – Miłosz Cybulski, Iga Dunajska, Antoni Frasunkieiwcz, Samuel Krzyżanowski, Stanisław Kozłowski, Lena Skurzewska

Grupy starsze (5-6 lat)

I miejsce – Zuzanna Taborek

II – Julia Czołgowska

III – Jan Lewandowski

Wyróżnienie: Liwia Rudewicz, Agata Taborek, Stanisław Wasilewski

Nagrody za udział otrzymali: Aleksander Guścior, Lena Katlewska, Miłosz Watras, Patryk Watras

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie oraz rodzicom za wsparcie i zaangażowanie.  Nadesłane przez Państwa zdjęcia wykonanych prac są niezwykle ciekawe i oryginalne.  Jeszcze raz gratulujemy wszystkim talentu, pomysłowości a nade wszystko - chęci do działania oraz  zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

  

Copyright © 2020. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.

rekrutacja przedszkole 20.04