^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player
×

Uwaga

The was a problem converting the source image.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/20202021/do_artykulow/magmowcy3/

"Smocze skoki”

W słoneczny piątkowy poranek do naszego przedszkola zawitali aktorzy  z Teatru Magmowcy. Zaprosili przedszkolaki do zabaw w plenerze pn. „Smocze skoki”. Dzieci razem ze smokami brały udział w konkurencjach, zabawach ruchowych oraz tańczyły w rytm szalonych smoczych piosenek, a na koniec uratowały uwięzioną księżniczkę. Wszystkie zadania wykonane przez dzieci w scenerii smoczej jamy oraz książęcego zamku przysporzyły im wiele radości. Po należycie wykonanej misji z uśmiechniętymi buziami, zadowolone przedszkolaki wróciły
do swoich sal.
{gallery}20202021/do_artykulow/magmowcy3/{/gallery}

Copyright © 2020. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.

rekrutacja przedszkole 20.04