^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Szkoła Muzyczna

W czwartek 13.01.2022 r. dzieci z grup Motylki i Biedronki po raz kolejny zostały zaproszone do Szkoły Muzycznej w Kowalewie Pomorskim. Podczas zajęć prowadzonych przez Panią Kingę Bubel dzieci  miały możliwość poznania kolejnego instrumentu – tym razem była to wiolonczela. Podczas spotkania dzieci poznały budowę tego niezwykłego instrumentu smyczkowego, który jak się okazało ma wiele wspólnego z misiem. Dzieci mogły nie tylko zobaczyć wiolonczelę, ale także na niej zagrać a to doświadczenie jest bezcenne i sprawiło naszym podopiecznym wiele frajdy. Na zakończenie dzieci wysłuchały kolędy zagranej na wiolonczeli przez uczennicę szkoły muzycznej.

Było nam bardzo miło uczestniczyć w tych zajęciach i z niecierpliwością czekamy na kolejne.

 

Copyright © 2022. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.