JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/misie3papowo17.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/papowoWYCIECZKA1.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/misie3papowo17
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/papowoWYCIECZKA1

Wycieczka do Papowa Toruńskiego

W poniedziałek 17 czerwca br. dzieci z młodszych grup naszego przedszkola, czyli: „Misie”, „Żabki” i „Pszczółki” uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Plenerowego Centrum Rozrywki w Papowie Toruńskim. Dla wielu dzieci był to pierwszy wyjazd bez rodziców.
Program wycieczki zapewniał dzieciom szereg atrakcji: od bogato wyposażonego placu zabaw, dmuchanych zjeżdżalni, po baseny z pływającymi łódeczkami. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się „Mini ZOO”, gdzie dzieci obserwowały kucyki, głaskały królika, karmiły kozy.
Pobyt w Plenerowym Centrum Rozrywki w Papowie Toruńskim to wymarzone miejsce dla przedszkolaków, w którym mogły aktywnie, atrakcyjnie i kreatywnie spędzać czas. Około 5 godzin wspólnej zabawy minęło bardzo szybko. Każdy, kto poczuł zmęczenie mógł odpocząć na ławeczce w cieniu, a kiełbaska z grilla smakowała jak nigdy dotąd.
          Dzieci, choć trochę zmęczone, ale pełne wrażeń, bardzo zadowolone i z uśmiechem na twarzy wróciły do przedszkola. Wyjazd był bardzo udany!
Zapraszamy do oglądania zdjęć.

{gallery}galeria/misie3papowo17{/gallery}

{gallery}galeria/papowoWYCIECZKA1{/gallery}