^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

biedronki

Gminny Dzień Przedszkolaka 2018 pod Patronatem Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie

Dnia 20 września 2018 roku obchodziliśmy Gminny Dzień Przedszkolaka pod Patronatem Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie. Tego dnia świętowały wszystkie przedszkolaki ze szkół podstawowych i przedszkoli z terenu całej gminny. Wspólnie z dziećmi do Domu Kultury przybyli dyrektorzy oraz wychowawcy, aby w sposób wyjątkowy uczcić święto najmłodszych. W naszym przedszkolu świętowanie rozpoczęliśmy od przemarszu ulicami miasta – korowód przedszkolaków wyposażony w instrumenty perkusyjne i kolorowe chorągiewki pozdrawiał mieszkańców Kowalewa Pomorskiego - spotkaliśmy się z wieloma wyrazami sympatii i życzliwości ze strony wszystkich przechodniów.

Główna część uroczystości miała miejsce na sali widowiskowej MGOK. Dyrektor przedszkola pani Joanna Piasecka złożyła dzieciom życzenia: wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu, co dzień nowych przygód oraz wspaniałej zabawy. Do życzeń dołączyła również pani sekretarz Ewa Bąk - zaproszony gość przedstawiciel organu prowadzącego oraz Dyrektor MGOK pani Barbara Niewidział – współorganizator imprezy. Dzień był pełen atrakcji, przedszkolaki między innymi obejrzały przedstawienie pt. „Leśna przygoda czyli na ratunek planecie” wystawione przez warszawski teatr Ptasie Melodie. Po przedstawieniu artyści zapewnili dzieciom moc atrakcji i zabaw. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Uroczystość udała się wspaniale.  Przyniosła ogromną radość i niezapomniane wrażenia. Był to dzień, który pozwolił dzieciom czerpać radość i dumę z bycia przedszkolakiem.

Copyright © 2017. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.