^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/zajęciaotwartezdjeciaiwonazabki2017 ×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/zajęciaotwartezdjeciaiwonazabki2017

żabki

Zajęcia otwarte dla rodziców

13 czerwca 2017r. odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Tematyka dotyczyła wakacyjnych podróży, letniego wypoczynku.  Dzieci rozpoznawały różne regiony, dobierały charakterystyczne elementy krajobrazu morskiego, górskiego, wiejskiego. Omawiały zasady bezpieczeństwa podczas letnich zabaw.

 

  {gallery}galeria/zajęciaotwartezdjeciaiwonazabki2017{/gallery}

Copyright © 2017. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.