JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/zegnamy2019.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/POzEGNANIE6LATKW2019.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/zegnamy2019
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/POzEGNANIE6LATKW2019

Uroczyste pożegnanie przedszkola przez „Jeżyki” i „Motylki” już za nami

"Żegnaj, przedszkole nasze ukochane,
żegnajcie zabawki i kochane nasze panie,
już odchodzimy, już nadszedł czas,
lecz przyrzekamy, że nie zapomnimy Was."

Pragniemy poinformować, że 25 czerwca 2019 r. dzieci z grup „Motylki” i „Jeżyki” uroczyście zakończyły rok szkolny i pożegnały przedszkole. Uroczystość rozpoczęła się polonezem, a następnie zaprezentowaniem swoich zdolności recytatorskich, wokalnych oraz tanecznych. Występy przedszkolaków podziwiali przede wszystkich wzruszeni rodzice oraz zaproszeni goście, wśród których byli: p. Jacek Żurawski Burmistrz Miasta, p. Jerzy Orłowski Przewodniczący Rady Miejskiej, p. Jerzy Koralewski Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia, p. Magdalena Galarda przewodnicząca rady rodziców oraz członkowie rady: p. E. Oskwarek, p. Angelika Jagielska, p. Anna Brzustewicz, p. Iwona Kuchnicka, p. Marta Zelmańska, p. Agata Maciołek, p. P. Wudziński. W tym ważnym momencie obecni byli także nauczyciele, pracownicy przedszkola oraz młodsze koleżanki i koledzy z grup absolwentów. Nie zabrakło życzeń pani dyrektor przedszkola Joanny Piaseckiej skierowanych do dzieci i podziękowań dla rodziców za ich zaangażowanie i współpracę. Przyszli uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki do nauki czytania oraz słodkie upominki od swoich pań.Niezwykle miłym, a jednocześnie wzruszającym akcentem uroczystości były słowa wdzięczności od rodziców, w których imieniu występowali mama Krzysia p. Marta Zelmańska oraz tata Kryspina p. Bartosz Jagielski, którzy w swoich podziękowaniach pamiętali o tych wszystkich, którzy włączyli się w edukację i wychowanie obecnych absolwentów. W niektórych momentach brakowało słów, które pozwoliły by wyrazić pojawiające się emocje.Na uznanie z pewnością zasługuje organizacja uroczystości, której tradycyjnie podjęli się rodzice dzieci kończących przedszkole. Pięknie udekorowane stoły oraz przygotowany poczęstunek podkreślały wyjątkową atmosferę i podniosły charakter spotkania. Wszystkim naszym absolwentom życzymy spokojnych i udanych wakacji oraz samych sukcesów na dalszej drodze edukacji! Rodzicom - dumy ze swoich pociech w kolejnym etapie edukacji.

{gallery}galeria/zegnamy2019{/gallery}

{gallery}galeria/POzEGNANIE6LATKW2019{/gallery}