JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/zdjenciaweterynrzpszczolki.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/zdjenciaweterynrzpszczolki

Z wizytą u weterynarza

Dnia 23 października 2017 r. dzieci z grupy Pszczółek odwiedziły lecznicę dla zwierząt. Pani weterynarz - mama Jacka pokazała przedszkolakom wyposażenie lecznicy: gabinet zabiegowy, salę operacyjną oraz sprzęt lekarski. Pszczółki zapoznały się z pracą weterynarza. Dowiedziały się również jak wygląda wizyta małych zwierząt u lekarza oraz jak należy dbać o domowe pupile a nawet        w jaki sposób przygotować je do nadchodzącej zimy.
        Na koniec przedszkolaki zostały poczęstowane  przez Panią Emilię - weterynarz cukierkami. Przedszkolaki pełne wrażeń wróciły do przedszkola.

Dzieci z grupy pszczółek serdeczne podziękowały Pani Emilii Chmielewskiej za tak miłe przyjęcie i poświęcenie czasu mimo wielu obowiązków.

{gallery}galeria/zdjenciaweterynrzpszczolki{/gallery}