^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

pszczółki

Pomagamy - zbiórka przyborów szkolnych

„Łączymy się, dajemy innym dzieciom większe szanse…’

     W naszym przedszkolu została przeprowadzona kolejna akcja charytatywna. Już po raz trzeci zorganizowano zbiórkę przyborów szkolnych i środków czystości dla dzieci, tym razem dla wychowanków Powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej we Wielgiem gm. Zbójno.                                                         

Celem akcji było kształtowanie otwartości i empatii na potrzeby drugiego człowieka oraz podjęcie wspólnego dzieła pomocy innym. Koordynatorem przedsięwzięcia była pani Dorota Jurkiewicz. Od 13 maja 2019 r w placówce oraz w oddziale zamiejscowym zbierane były: przybory szkolne i środki czystości. Nasze dzieci, ich rodzice oraz wszyscy pracownicy przedszkola z dużym zaangażowaniem włączyli się do tej akcji. Razem udało nam się zebrać 4 kartony darów.                                                                                  

Finał akcji nastąpił 18 czerwca 2019 r., kiedy to  przekazano dary Pani Iwonie Lewandowskiej - Dyrektor Powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej. Zbiórka ta, podobnie jak w poprzednich latach zakończyła się sukcesem.                                         

Dzięki Państwa wielkim sercom i zaangażowaniu mogliśmy wspólnie podzielić się swoim dobrem z innymi dziećmi, a naszych przedszkolaków uwrażliwić na pomaganie potrzebującym. Łącząc się dajemy inny dzieciom większe szanse.

     Za wielką pomoc bardzo serdecznie Państwu dziękujemy!

Copyright © 2017. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.