JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/debyprzed2019.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/Sadzeniedebow11111.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/debyprzed2019
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/Sadzeniedebow11111

„Przedszkolacy sadzą dęby”

„100 dębów z okazji 100 Rocznicy Powrotu Kowalewa Pomorskiego do Rzeczypospolitej Polskiej”, to patriotyczno-ekologiczna akcja zainicjowana przez Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie, pana Jacka Żurawskiego.
        Akcja ta polegała na przekazaniu instytucjom orz mieszkańcom sadzonek dębów. Posadzone drzewa będą przypominać o bohaterskiej przeszłości naszego narodu. Dnia 10 października najstarsze grupy z naszego przedszkola – Motylki i Biedronki wzięły udział w uroczystości Posadzenia Dębu Niepodległości przy budynku Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim. W czwartek 17 października posadziliśmy dęby również przed budynkiem naszego przedszkola. Przedstawiciele wszystkich grup wkopali 2 sadzonki. Wydarzenie to zostało uwieńczone wspólną fotografią. Cieszymy się, że mieliśmy okazję aktywnie włączyć się w akcję upamiętniającą jedno z najważniejszych wydarzeń w historii naszego miasta.
{gallery}galeria/debyprzed2019{/gallery}
 {gallery}galeria/Sadzeniedebow11111{/gallery}