JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/20212022/doartykulow/dzienedukacjinowy/.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/20212022/doartykulow/dzienedukacjinowy/

Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu

W dniu 14 października 2021 r. w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przedszkolaki z najstarszej grupy „Biedronek” pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowały występ słowno-muzyczny dla pracowników przedszkola oraz swoich kolegów i koleżanek. Uroczystość podzielona była na dwie części- dla grup młodszych i starszych. Słowami piosenki „Serce na dłoni” dzieci dziękowały swoim nauczycielom za trud wkładany w wychowanie i opiekę. Wiersze i piosenka wprowadziły wszystkich uczestników uroczystości w radosny nastrój. Obie części rozpoczęła Dyrektor Przedszkola - pani Joanna Piasecka, kierując ciepłe i serdeczne słowa uznania dla grona pedagogicznego i pracowników obsługi oraz życzenia dalszej owocnej pracy z dziećmi. Do życzeń dołączył się pan Rober Bejgier - przedstawiciel Rady Rodziców, który w imieniu wszystkich rodziców wręczył róże pracownikom.

W drugiej części uroczystości, w której uczestniczyły grupy starsze, gośćmi naszego przedszkola byli Burmistrz Miasta - pan Jacek Żurawski oraz Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury - pani Barbara Niewidział. Pan Burmistrz składając serdeczne życzenia podziękował za trud włożony w edukację i wychowanie najmłodszego pokolenia. Spotkanie było też okazją do wręczenia nagród. Nagrodę Burmistrza otrzymała pani Dyrektor Joanna Piasecka oraz nauczyciele pani Ilona Plewa i pani Małgorzata Seifert-Kamper. Nagrodę Dyrektora natomiast otrzymali wyróżnieni nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi. Podczas całego spotkania panowała przyjazna i miła atmosfera. Za ciepłe słowa i piękne kwiaty serdecznie dziękujemy.

{gallery}20212022/doartykulow/dzienedukacjinowy/{/gallery}