^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

BIEDRONKI

Z wizytą u weterynarza

                  Dnia 28 listopada wybraliśmy się na wycieczkę do Gabinetu Weteryna-ryjnego Mila w Kowalewie Pomorskim. Przyjęto nas bardzo serdecznie. Dzieci nie tylko dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy o pracy weterynarza, miały również możliwość samodzielnego przygotowania akwarium w formie kuli dla bojownika. Okazało się, że bojowniki prowadzą niezwykle emocjonujący tryb życia, dlatego opieka nad nimi wymaga wiedzy i odpowiedzialności.
Dzieci miały również okazję do odwiedzenia sklepu zoologicznego - wędkarskiego, gdzie podziwiały wspaniałe kołowrotki (jeden miał kolorowe światełka – wszystkie buzie otworzyły się z zachwytu), podbieraki i spławiki; wąchały przedziwne zanęty, z których jedna pachniała piernikami (!), a następnie trzymały prawdziwą wędkę obciążoną ciężarkiem udającym rybę.
Dziękujemy właścicielom i pracownikom gabinetu i sklepu za niezwykle życzliwe przyjęcie i dostarczenie przedszkolakom tak wielu wiadomości i przeżyć.

Copyright © 2017. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.