^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Artykuły

Akcja „Góra Grosza”

Drodzy Rodzice!

Stało się tradycją naszego przedszkola, że od kilku lat bierzemy udział w akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo „Nasz Dom”. W każdą akcję charytatywną prowadzoną w naszym przedszkolu jesteście Drodzy Rodzice mocno zaangażowani          i bardzo za to dziękujemy. Dzięki tej inicjatywie mogliśmy wesprzeć szczytny cel, dać godny wzór do naśladowania, mogliśmy przekazać różne wartości, na przykład, co to znaczy być szczerym i otwartym na cudze nieszczęście. Akcja ta dała nam możliwość otwarcia się na drugiego człowieka, podjęcia wspólnego dzieła, do którego każdy mógł się przyłączyć i aktywnie je wspierać.

Grosiki zbieraliśmy we wszystkich grupach, dzieci chętnie je przynosiły i zgromadziła się naprawdę solidna górka. Zebrane monety zostały posegregowane według nominałów. Wszystkie monety zostały odpowiednio zapakowane i przesłane zgodnie z regulaminem na adres Towarzystwa „Nasz Dom”, zajmującego się pomocą dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji zebraliśmy kwotę 171, 04 zł! Całość ważyła prawie 17 kg!

Copyright © 2017. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.