^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Planszówki łączą pokolenia

           O tym, że „planszówki łączą pokolenia” przekonaliśmy się w czwartek, 23 stycznia 2020 r., podczas integracyjnego spotkania przy grach planszowych. Tygryski wraz ze swoimi paniami  zaprosiły Babcie i Dziadków, aby   w taki właśnie sposób uczcić święto ukochanych Dziadków. Oprócz Babć, były Mamy „Tygrysków” oraz ich rodzeństwo. Tradycyjnie i „słodko”, bo cukierkami, gości przywitała Pani Dyrektor Joanna Piasecka, odwiedził nas także Pan Jacek Żurawski, Burmistrz Miasta. Nie po raz pierwszy zaproszenie przyjęła Pani Agnieszka Szymczak, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie – propagatorka idei gier planszowych, która przybyła do naszego przedszkola ze swoimi uczennicami oraz grami.
          Cieszymy się, że taka forma wspólnego spędzania czasu przypadła do gustu wszystkim obecnym, dlatego wiemy, że to było pierwsze, ale na pewno nie ostatnie spotkanie przy „planszówkach” w naszej grupie.

Copyright © 2017. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.