JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/dzienbabcimonia11111.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/Dzienbabciidziadkamoni222222.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/dzienbabcimonia11111
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/Dzienbabciidziadkamoni222222

MOTYLKI

Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka

„ To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. „

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola w dniach 11-13 lutego 2020r. gościły swoje Babcie oraz Dziadków w  Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskim na uroczystości z okazji ich święta. Na wstępie dyrektor przedszkola pani Joanna Piasecka przywitała Szanownych Dziadków, naszych wychowanków oraz przybyłych na uroczystość gości. Złożyła babciom i dziadkom życzenia zdrowia oraz dziękowała za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnukom. Równie serdeczne życzenia do przybyłych gości skierował p. Jacek Żurawski – Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Magdalena Galarda wraz ze swoim zastępcą p. Krzysztofem Kostusiak, a także p. Agata Maciołek członek rady.  Licznie przybyły Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta  w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które przygotowały specjalnie na tą uroczystość. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek do kochanych Babć i Dziadków prezentując przepiękne programy artystyczne. Występy dzieci przeplatane były konkursami, które udowodniły, że dziadkowie naszych przedszkolaków mają niezliczone talenty. W miłej atmosferze radości i uśmiech przy kawie i słodkim poczęstunku wszyscy super się bawili. Na zakończenie wszystkie dzieci zaśpiewały swoim Dziadkom tradycyjne „Sto lat” oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełna radości i wzruszeń. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Justyna Winnicka

{gallery}galeria/dzienbabcimonia11111{/gallery}