^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

MOTYLKI

Wyniki konkursu plastycznego dla dzieci 5,6-letnich pt. „Planszówki dla małych i dużych”

    Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Planszówki dla małych i dużych” został rozstrzygnięty. Konkurs pod patronatem Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim po raz pierwszy zorganizowany został z dużym powodzeniem w 2017 roku przez nauczycielki Katarzynę Klugier i Dorotę Jurkiewicz. Celem konkursu polegającego na samodzielnym wymyśleniu i stworzeniu nowej rodzinnej gry planszowej jest popularyzowanie gier planszowych jako wartościowej formy aktywnego spędzania wolnego czasu, wzmacnianie więzi rodzinnych oraz współpracy z rodzicami. Podobnie jak w ubiegłym roku na konkurs zgłoszone zostały prace z Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pom. Dnia 19 lutego br. jury w składzie: przewodnicząca komisji oceniającej i jednocześnie przewodnicząca rady rodziców – Magdalena Galarda oraz członkowie: Joanna Piasecka – dyrektor przedszkola, Dorota Jurkiewicz i Katarzyna Klugier – nauczycielki przedszkola, a także dwoje dzieci – przedszkolaków z najstarszych grup, nagrodziło i wyróżniło wszystkie prace przyznając następujące miejsca:
miejsce I – gra planszowa „Spacer po łące” – Amelia, Dorota i Andrzej Wnuk
miejsce II – gra planszowa „Aleks mądra główka” - Marcel i Paulina Dunajscy
miejsce III – gra planszowa „Diamentowa przygoda” - Alicja i Monika Sołtyszewskie
gra planszowa „Łamigłówka Przedszkolaka” - Jakub i Magdalena Szczawińscy
wyróżnienia – gra planszowa „Rozgniewane ptaki” - Zuzanna i Krzysztof Dulka
gra planszowa „Literkowanko i czytanko” - Lena i Marzena Krawczyk
Wszystkich twórców gier planszowych już teraz zapraszamy na spotkanie autorskie w naszym przedszkolu, na którym nastąpi oficjalne wręczenie nagród oraz odbędą się towarzyskie rozgrywki z nowopowstałymi grami planszowymi. O terminie wszyscy zostaną powiadomieni w najbliższym czasie. Dziękujemy uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Gratulujemy ciekawych pomysłów oraz inwencji twórczej.


Katarzyna Klugier
koordynator konkursu

 

Copyright © 2017. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.