^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

MOTYLKI

Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu

      W dniu 14 października 2021 r. w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przedszkolaki z najstarszej grupy „Biedronek” pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowały występ słowno-muzyczny dla pracowników przedszkola oraz swoich kolegów i koleżanek. Uroczystość podzielona była na dwie części- dla grup młodszych i starszych. Słowami piosenki „Serce na dłoni” dzieci dziękowały swoim nauczycielom za trud wkładany w wychowanie i opiekę. Wiersze i piosenka wprowadziły wszystkich uczestników uroczystości w radosny nastrój. Obie części rozpoczęła Dyrektor Przedszkola - pani Joanna Piasecka, kierując ciepłe i serdeczne słowa uznania dla grona pedagogicznego i pracowników obsługi oraz życzenia dalszej owocnej pracy z dziećmi. Do życzeń dołączył się pan Rober Bejgier - przedstawiciel Rady Rodziców, który w imieniu wszystkich rodziców wręczył róże pracownikom.

      W drugiej części uroczystości, w której uczestniczyły grupy starsze, gośćmi naszego przedszkola byli Burmistrz Miasta - pan Jacek Żurawski oraz Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury - pani Barbara Niewidział. Pan Burmistrz składając serdeczne życzenia podziękował za trud włożony w edukację i wychowanie najmłodszego pokolenia. Spotkanie było też okazją do wręczenia nagród. Nagrodę Burmistrza otrzymała pani Dyrektor Joanna Piasecka oraz nauczyciele pani Ilona Plewa i pani Małgorzata Seifert-Kamper. Nagrodę Dyrektora natomiast otrzymali wyróżnieni nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi. Podczas całego spotkania panowała przyjazna i miła atmosfera. Za ciepłe słowa i piękne kwiaty serdecznie dziękujemy.

 


Copyright © 2020. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.