^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

MOTYLKI

„Co zabawki robią jesienią?”

      18 października po raz kolejny gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Magmowcy, który wystawił spektakl pt. "Co robią zabawki jesienią?". Na to zagadkowe tytułowe pytanie próbowały poszukać odpowiedzi przedszkolaki wspólnie z artystami. Aktorzy zabrali małych widzów w magiczną podróż do krainy zabawek, które w dziecięcych pokojach podczas jesiennych dni nie leżą spokojnie na półkach. Chcą się bawić, tak jak dzieci! Przedszkolaki miały okazję zobaczyć, co się stanie, gdy Myszka spotka Robocika, który bardzo nie lubi sprzątać po sobie. 

      Dzieci miały okazję wystąpić na scenie i zagrać z aktorami. Nie zabrakło dobrych nastrojów, wspólnej zabawy oraz śpiewania.

  

Copyright © 2020. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.