JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/zdjprzedstawienia255.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/zdjprzedstawienia255

Spis procedur

W zdrowym ciele…

W piękną, jesienną środę 16 października w progi naszego przedszkola zawitał zespół teatralny Magmowcy. Artyści przybyli do nas, by zaprezentować przedstawienie zatytułowane „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Zebraliśmy się zatem punktualnie w pomieszczeniu naszej przedszkolnej stołówki, która na czas przedstawienia została specjalnie dla nas przygotowana i gdzie czekały na nas wygodne miejsca, niczym w prawdziwym teatrze. Niektórzy z nas zostali wybrani do odegrania konkretnych ról w inscenizacji i otrzymali w tym celu prawdziwe teatralne kostiumy. Główną bohaterką oglądanego przez nas teatrzyku była dziewczynka, która skarżyła się na swoje złe samopoczucie, musiała zatem udać się do lekarza, a co tam się okazało…? Wiedzą tylko ci, którzy zostali zaproszeni na spektakl. My, po nagrodzeniu artystów gromkimi brawami, kiedy z roześmianymi minami wróciliśmy do swoich sal, zainspirowani fabułą utworu, jeszcze raz przypomnieliśmy sobie, o czym należy pamiętać, by każdego dnia zachować dobre zdrowie i w pogodnym nastroju witać się i żegnać każdego dnia z kolegami w przedszkolu.

{gallery}galeria/zdjprzedstawienia255{/gallery}