JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/14karolina.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/1418edukacja.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/14karolina
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/1418edukacja

„Święto Edukacji Narodowej w Przedszkolu Publicznym”

W piątek 12.10.2018r wszyscy pracownicy przedszkola świętowali uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu najstarsza grupa „Jeżyki” pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowała program artystyczny, podczas którego dzieci wierszami i piosenkami podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za okazane serce, życzliwość i zaangażowanie. Przedszkolacy nagrodzili ich Oskarami w postaci pysznych jabłuszek. Po części artystycznej, zostały wręczone nagrody Burmistrza Miasta i Dyrektora Przedszkola.

Nagrodę Burmistrza otrzymała pani Dyrektor Joanna Piasecka oraz nauczyciele pani Iwona Zegarska, pani Dorota Jurkiewicz. W imieniu pana Burmistrza nagrody wręczyła pani sekretarz Ewa Bąk. Ten zaszczytny dzień był również okazją do wręczenia Nagród Dyrektora nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi.

W tym szczególnym dniu życzenia przekazali również zaproszeni goście w osobach:

p. Ewa Bąk - Sekretarz Gminy

p. Jerzy Koralewski - Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia

p. Barbara Niewidział - Dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim

Członkowie Rady Rodziców:

p. Magdalena Galarda - Przewodnicząca Rady Rodziców

p. Angelika Jagielska – Skarbnik Rady Rodziców

p. Krzysztof Chmielewski

p. Witold Wiśniewski

Nie zabrakło też życzeń od Pani Dyrektor przedszkola, która podziękowała wszystkim pracownikom za odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków oraz życzyła zadowolenia i sukcesów w dalszej pracy.

Za miłe słowa i piękne kwiaty serdecznie dziękujemy.

{gallery}galeria/14karolina{/gallery}

{gallery}galeria/1418edukacja{/gallery}