JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/PrzedszkolakiWStrazypozarnej199.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/PrzedszkolakiWStrazypozarnej199

Roczny Plan Pracy

Przedszkolaki w Ochotniczej Straży Pożarnej

W ostatnim tygodniu maja, w ramach realizacji programu preorientacji zawodowej, dzieci odbyły wycieczkę do Ochotniczej Straży Pożarnej w Kowalewie Pomorskim. Zapoznały się z pracą strażaka, jego ważną rolą, oglądały umundurowanie strażaków, dostępny sprzęt, nowy samochód i jego wyposażenie. Przymierzały kask strażacki i maskę tlenowa. Wóz strażacki zrobił na dzieciach ogromne wrażenie, lecz jeszcze większym zainteresowaniem cieszył się wąż gaśniczy i możliwość samodzielnego „gaszenia” fikcyjnego pożaru.

Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał maskotkę od komendanta   i słodki poczęstunek. Ta wizyta z pewnością na długo zostanie w pamięci dzieci.

Po spotkaniu Pani Dyrektor Joanna Piasecka wręczyła podziękowanie Prezesowi OSP p. Januszowi Kalinowskiemu oraz wszystkim strażakom. W imieniu wszystkich przedszkolaków kierujemy podziękowania dla pana Rafała Kamper za zorganizowanie tak ciekawego spotkania.

{gallery}galeria/PrzedszkolakiWStrazypozarnej199{/gallery}