JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/eduswie2019.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/dzienedukacjiprzedszkole.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/eduswie2019
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/dzienedukacjiprzedszkole

kwiaty.jpg

Dzień Edukacji Narodowej jest wyjątkowym dniem, w którym wszystkim pracownikom oświaty dziękuje się za trud włożony w wychowanie i nauczanie dzieci i młodzieży.
             Tegoroczne obchody Dnia Nauczyciela były w naszym przedszkolu bardzo wesołe. Dzieci z najstarszej grupy Motylki wraz z wychowawczyniami p. Iloną Plewa i Anetą Bejgier przedstawiły program artystyczny w formie skeczu, w którym przedszkolacy przekomarzali się, która z pań nauczycielek jest najlepsza. Oczywiście doszli do wniosku, że „każda z pań jest najlepsza bez dwóch zdań…”. Słowami piosenki „Nauczycielu, jesteś mi naprawdę bliski” dzieci dziękowały swoim paniom za trud wkładany w wychowanie i opiekę. Niespodzianką okazał się nagrany filmik z wypowiedziami przedszkolaków na temat swoich ukochanych pań. Wypowiedzi dzieci były zaskakujące, szczere i wzruszające.
           Program artystyczny uświetniły swoim występem Lilka Chwiećko i Wiktoria Pacholec, które zaśpiewały dla nauczycieli pod kierunkiem p. Agaty Maciołek przepiękną piosenkę pt. ,,Piękne kwiaty, dobre słowa”.
Na koniec wszystkie grupy: Misie, Tygryski, Zajączki, Żabki, Jeżyki, Pszczółki, Biedronki, Motylki wspólnie zaśpiewały tradycyjne „sto lat”. Oklaskom nie było końca.
          Tradycyjne spotkanie, organizowane z okazji przypadającego 14 października Dnia Edukacji Narodowej, było formą podziękowania pracownikom przedszkola za ich zaangażowanie w pracę. Spotkanie było też okazją do wręczenia nagród. Nagrodę Burmistrza otrzymała pani Dyrektor Joanna Piasecka oraz nauczyciele pani Katarzyna Klugier i pani Aneta Bejgier.
         Nagrodę Dyrektora otrzymali wyróżnieni nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi: p. Iwona Zegarska,  p. Maria Lipka, p. Dorota Jurkiewicz, p. Renata Sulska, p. Ilona Plewa, p. Karolina Kania, p. Izabela Orzechowska, p. Anna Chmielewicz – Krzyżanowska, p. Katarzyna Kamińska, p. Teresa Łukiewska, p. Grażyna Kuradczyk – Pięta, p. Marzena Kuźma, p. Anna Czachorowska, p. Anna Zielaskowska, p. Bogusława Haidka. Pozostali pracownicy otrzymali słodki upominek. Oprócz nagród były także życzenia przekazane przez Panią Dyrektor Joannę Piasecką oraz zaproszonych gości w osobach:
p. Jacek Żurawski – Burmistrz Miasta Kowalewa Pomorskiego,
p. Jerzy Orłowski – Przewodniczący Rady Miejskiej,
p. Jerzy Koralewski – Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia.
        Bardzo miłą niespodziankę sprawiła również Rada Rodziców, reprezentowana przez: p. Magdalenę Galarda – Przewodniczącą Rady Rodziców, p. Krzysztofa Kostusiak – zastępcę Przewodniczącego Rady Rodziców oraz p.Karolinę Pacholec, którzy obdarowali pracowników przedszkola kwiatami i pysznym tortem.

To uroczyste spotkanie pozostawiło wszystkim ogrom niezapomnianych wrażeń.

{gallery}galeria/eduswie2019{/gallery}

{gallery}galeria/dzienedukacjiprzedszkole{/gallery}