^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

JEŻYKI

Spotkanie z przedstawicielami służb ratunkowych

Maj to miesiąc, w którym obchodzimy dwa ważne święta - Dzień Strażaka oraz Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W związku z tym w naszym przedszkolu pojawili się wyjątkowi goście, którzy, na co dzień dbają o nasze zdrowie i bezpieczeństwo - reprezentant Grupy Ratownictwa PCK w Toruniu, Przedstawiciele OSP w Kowalewie Pomorskim oraz Komisariatu Policji w Kowalewie Pomorskim. Celem spotkania było przypomnienie dzieciom jak wygląda praca strażaków,  policjantów,  oraz pracowników służb medycznych oraz utrwalenie numerów alarmowych i podstawowych zasad bezpieczeństwa. Dzieci miały możliwość zapoznania się z ekwipunkiem strażackim, sprzętem medycznym, a także obejrzenia wozu strażackiego, policyjnego oraz karetki pogotowia. Na zakończenie dzieci wręczyły Gościom laurki w podziękowaniu za trud ich codziennej pracy.

Copyright © 2024. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.