JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/20202021/do_artykulow/konkurspatriotyczny1/.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/20202021/do_artykulow/konkurspatriotyczny2020/.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/20202021/do_artykulow/konkurspatriotyczny1/
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/20202021/do_artykulow/konkurspatriotyczny2020/

Rozstrzygnięcie konkursu Patriotyzm w sercu dziecka - Polska widziana oczami dziecka

Listopad to niezwykły czas, który przypomina nam radosny moment odzyskania przez nasz kraj niepodległości. To jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli.

Jednym z działań jakie zostały podjęte w związku z rocznicą odzyskania niepodległości było zorganizowanie konkursu plastycznego “Patriotyzm w sercu dziecka – Polska widziana oczami dziecka”. Konkurs przyciągnął młodych patriotów ze wszystkich grup wiekowych, którzy swoją twórczością dali wyraz miłości do Ojczyzny.

W dniu 10 listopada 2020 roku w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Oceny prac konkursowych dokonała specjalnie powołana Komisja Konkursowa w składzie:

• Joanna Piasecka
  • Katarzyna Klugier
  • Katrzyna Kamińska

Do konkursu zgłoszono 22 prace.  Po wnikliwych obradach i ocenie prac, komisja postanowiła nagrodzić prace następujących uczestników konkursu w dwóch grupach wiekowych:

Grupy młodsze (3-4 lata)

I miejsce – Gabriela Pieczewska

II miejsce – Blanka Jaguś

III miejsce – Nadia Nowakowska

Wyróżnienie - Dominik Radko, Stanisław Barciszewski, Zofia Musiał

Nagrody za udział otrzymali – Miłosz Cybulski, Iga Dunajska, Antoni Frasunkieiwcz, Samuel Krzyżanowski, Stanisław Kozłowski, Lena Skurzewska

Grupy starsze (5-6 lat)

I miejsce – Zuzanna Taborek

II – Julia Czołgowska

III – Jan Lewandowski

Wyróżnienie: Liwia Rudewicz, Agata Taborek, Stanisław Wasilewski

Nagrody za udział otrzymali: Aleksander Guścior, Lena Katlewska, Miłosz Watras, Patryk Watras

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie oraz rodzicom za wsparcie i zaangażowanie.  Nadesłane przez Państwa zdjęcia wykonanych prac są niezwykle ciekawe i oryginalne.  Jeszcze raz gratulujemy wszystkim talentu, pomysłowości a nade wszystko - chęci do działania oraz  zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

{gallery}20202021/do_artykulow/konkurspatriotyczny1/{/gallery}

{gallery}20202021/do_artykulow/konkurspatriotyczny2020/{/gallery}