^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/swiatkorow.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/muzeumpiernikalipiec2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/pajaki07i2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/wiatraczekdziałalnośćplastyczna.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/medalsportowca.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/1607renia2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/reniamisiezabki2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/misiemiodzabki.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/teczowezabawymisia2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/dyzurlipiec2018misia.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/akcjazborkadorota2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/motylki2018zakończenie.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/papowo2018wyceczka.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/misiezabkijurpark2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/konkursnastronę218.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/jaknieczytamjakczytam.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/operaIza2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/spariaadasportowa2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/wiolinki2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/zdjęcianastronę3maj.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/VIIIPrzedszkolnyEkologicznyKonkursPlastyczny Noweżycieśmieci-oczamidzieci.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/Konkurswierszaekologicznego2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/PakadlaPsiakanastrone.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/wysrójprzedszkola.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/wiosnapredszkole2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/pierwsekonkurstrzyświnki.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/planszowkigrypokonkursowe.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/walentynki2018tygryski.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/watentnki201811.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/Julkaczytabajkę2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/salagimnastycza2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/dzieńkota2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/balastroneluty2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/Gróragroszanastronę2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/Dzienbabciidziadkanastronetrzy.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/WspieramyakcjęWielkaorkiestrasweiątecznejPomocy2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/naszezabawyzimowe.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/ZdjęciaJasełkawMGOK2018.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/konkurszabawyzima2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/wigiliaprzedszkola19.12.2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/SzlachetnaPaczka2017marcin.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/kasikonkursplanszowki.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/miklajki2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/przedszkoleandrzejk201711.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/PASOWANIEnastrone2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/pokazystrazackie2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/Drzewa2017motylki.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/wszystkiedzienedukacji2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/nastronedzienprzedszkolaka2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/sprzatanieswiataprzedszkole2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/Dniadaptacyjne2017glowna.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/przedszkolakikinderpark2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/Kolorowemotyle2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/Wakacjenadmorzem2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/Basniowylaswakacje2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/Domekzpiernikawakacje2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/samolotywakacje2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/trzyzkonczenieprzedszkolaki2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/Wyjsciedobibliotekizdjęcianastronę.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/zdjenciaizagimnastyka2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/juraparkdino2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/panidyrektorwiolinki2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/PrezentydladziecizDomuDzieckazdjęcia.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/jesiennezabawynaplacu.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/swiatkorow
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/muzeumpiernikalipiec2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/pajaki07i2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/wiatraczekdziałalnośćplastyczna
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/medalsportowca
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/1607renia2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/reniamisiezabki2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/misiemiodzabki
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/teczowezabawymisia2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/dyzurlipiec2018misia
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/akcjazborkadorota2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/motylki2018zakończenie
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/papowo2018wyceczka
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/misiezabkijurpark2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/konkursnastronę218
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/jaknieczytamjakczytam
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/operaIza2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/spariaadasportowa2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/wiolinki2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/zdjęcianastronę3maj
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/VIIIPrzedszkolnyEkologicznyKonkursPlastyczny Noweżycieśmieci-oczamidzieci
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/Konkurswierszaekologicznego2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/PakadlaPsiakanastrone
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/wysrójprzedszkola
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/wiosnapredszkole2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/pierwsekonkurstrzyświnki
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/planszowkigrypokonkursowe
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/walentynki2018tygryski
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/watentnki201811
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/Julkaczytabajkę2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/salagimnastycza2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/dzieńkota2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/balastroneluty2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/Gróragroszanastronę2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/Dzienbabciidziadkanastronetrzy
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/WspieramyakcjęWielkaorkiestrasweiątecznejPomocy2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/naszezabawyzimowe
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/ZdjęciaJasełkawMGOK2018
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/konkurszabawyzima2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/wigiliaprzedszkola19.12.2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/SzlachetnaPaczka2017marcin
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/kasikonkursplanszowki
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/miklajki2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/przedszkoleandrzejk201711
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/PASOWANIEnastrone2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/pokazystrazackie2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/Drzewa2017motylki
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/wszystkiedzienedukacji2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/nastronedzienprzedszkolaka2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/sprzatanieswiataprzedszkole2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/Dniadaptacyjne2017glowna
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/przedszkolakikinderpark2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/Kolorowemotyle2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/Wakacjenadmorzem2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/Basniowylaswakacje2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/Domekzpiernikawakacje2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/samolotywakacje2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/trzyzkonczenieprzedszkolaki2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/Wyjsciedobibliotekizdjęcianastronę
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/zdjenciaizagimnastyka2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/juraparkdino2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/panidyrektorwiolinki2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/PrezentydladziecizDomuDzieckazdjęcia
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/jesiennezabawynaplacu
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/goscie

Uncategorised

Dzień Przedszkolaka- ważna sprawa, była to super zabawa!

 

            Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest w naszym kraju od 9 lat, co roku 20 września. Święto to, ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej
w rozwoju i edukacji dzieci  oraz ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W Naszej placówce, w tym dniu już od rana rozbrzmiewała wesoła muzyka,
a na dzieci przed wejściem czekał czerwony dywan, po którym mogły uroczyście przejść, wchodząc do przedszkola.

            Świętowanie tak ważnego dnia rozpoczęliśmy przed budynkiem Naszego Przedszkola, gdzie zebrały się wszystkie dzieci.  Przywitały Nas Pani Joanna Piasecka – Dyrektor Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim oraz  Pani Monika Piróg – Sekretarz Gminy Kowalewo Pomorskie, które złożyły dzieciom gorące życzenia. Następnie wspólnie i bardzo głośno odśpiewaliśmy hymn przedszkolaków, czyli piosenkę „Dzień Przedszkolaka”. Dzieci rozwiązały  quiz wiedzy o przedszkolu, w którym żadne pytanie nie było im obce! Jak co roku, przedstawiciele każdej z grup wypuścili do nieba serduszkowe balony wraz z dziecięcymi marzeniami.  Później były  wspólne tańce i śpiewy. Na koniec uroczystości każda grupa pozowała do pamiątkowego zdjęcia. Po powrocie do sal, dzieci uczestniczyły w wielu grach
i zabawach przygotowanych specjalnie na ich święto. Dodatkowo zabawę umiliła przedszkolakom słodka niespodzianka.

            Był to dzień przepełniony radością i atrakcjami, które z pewnością zostaną na długo zapamiętane. Naszym przedszkolakom życzymy, aby tak, jak dziś, uśmiech nie znikał z ich twarzy!

                          

               

 

Przedszkolacy sprzątają świat!

Wiek przedszkolny to okres wzmożonej aktywności poznawczej i emocjonalnej. Dlatego już w tym wieku należy dziecku ukazać potęgę i piękno otaczającego świata, wzbudzić w dziecku pozytywne uczucia, takie jak odpowiedzialność wobec siebie i przyrody. Już od wielu lat nasze przedszkole bierze udział
w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata" która polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Jej celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa, ukazanie skutków zaśmiecania „świata”, wyjaśnienie konieczności ochrony środowiska.
W Polsce akcja pod nazwą “Sprzątanie świata – Polska”, odbywa się począwszy od 1994r.. Krajowym patronem i koordynatorem akcji jest Fundacja Nasza Ziemia.

W dniu 16 września nasze przedszkolaki w atmosferze emocjonalnego zaangażowania uczestniczyły w akcji i oczyszczały z odpadów najbliższą okolicę m.in. Park 730-lecia, Centrum Rekreacji
i Sportu, oraz otoczenie wokół przedszkola. Tego dnia w przedszkolu również zostały przeprowadzone zajęcia, które zainspirowały dzieci do działań mających na celu dbanie o nasze środowisko. Dzieci dowiedziały się, jak  należy dbać o przyrodę, chronić ją by korzystać z jej uroków, a przede wszystkim  próbowały znaleźć odpowiedź na pytanie –  „Dlaczego trzeba sprzątać świat?”. Nauczyciele szczególną uwagę dzieci zwrócili na segregowanie odpadów oraz recykling. Naszej akcji przyświecało motto: Wszystkie śmieci są nasze!”. Maluszki poznały kolory pojemników do których należy wrzucać posortowane odpady. Jednak główną atrakcją tego dnia było sprzątanie „Naszej Ziemi”, nad którym cały czas czuwali nauczyciele, dbając o bezpieczeństwo przedszkolaków. Dzieci były pełne entuzjazmu
i zaangażowania, prześcigały się w noszeniu worków. „Uzbrojone" w rękawice ochronne i plastikowe worki na odpady przemierzały znajome zakątki. Mimo szerokiej edukacji proekologicznej - śmieci niestety nie brakowało. Mamy nadzieję, że zdobyte w ten sposób doświadczenia zaowocują w przyszłości dobrymi ekologicznymi nawykami. Od dziś na pewno lepiej będą pamiętały, że należy dbać i szanować naszą przyrodę.

 

Harmonogram godzin konsultacji rodziców z nauczycielami

Harmonogram godzin konsultacji rodziców z nauczycielami

(wrzesień – październik) - rok szkolny 2022/2023

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Grupa, z którą

pracuje nauczyciel

Godz. konsultacji

1.

Joanna Piasecka

Dyrektor przedszkola

Czwartek 12:30 – 13:30
- biuro dyrektora przedszkola

2.

Ilona Plewa

Wicedyrektor przedszkola

Wtorek 15:30 – 16:30
 – sala zajęć

3.

Oliwia Talkowska

Misie

Poniedziałek 11:30 -12:30- wrzesień/

Piątek 10:30-11:30- październik
- pomieszczenie socjalne

4.

Sara Kowalewska

Misie

Piątek 10:30 -11:30 - wrzesień/

Poniedziałek 11:30 -12:30- październik

- pomieszczenie socjalne

5.

Małgorzata Seifert- Kamper

Kangurki

14:30-15:30 – poniedziałek

- pomieszczenie socjalne

6.

Izabela Orzechowska

Zajączki

Środa 12:30 -13:30

- pomieszczenie socjalne

7.

Maria Lipka

Żabki

Środa 15:30 -16:30

- sala zajęć

8.

Magdalena Studnicka

Jeżyki

Czwartek 9:00 – 10:00

-pomieszczenie socjalne

9.

Marcin Działdowski

Jeżyki

Czwartek 12:00 -13:00

     

10.

Renata Sulska

Pszczółki

Poniedziałek- 15:30 - 16:30 -wrzesień/
- sala zajęć

Czwartek 10:30 -11:30 – październik
– pomieszczenie socjalne

11.

Katarzyna Nowacka

Pszczółki

Czwartek 10:30 -11:30 –wrzesień/
- pomieszczenie socjalne

Poniedziałek- 15.30 - 16.30 – październik
-sala zajęć

12.

Katarzyna Klugier

Biedronki

Czwartek 11:30-12:30- wrzesień/

Wtorek 15:30-16:30 – październik
– sala zajęćb

13.

Aneta Bejgier

Biedronki

Czwartek  15:30 – 16:30 – wrzesień/
- sala zajęć

Czwartek 11:30 – 12:30 – październik
– pomieszczenie socjalne

14.

Dorota Jurkiewicz

Motylki

Czwartek 10:00 -11:00 -

 wrzesień/

Czwartek 11:00-12:00

październik

- pomieszczenie socjalne

15.

Ewa Żuławska

Motylki

Wtorek 12:00 -13:00 – wrzesień/

Wtorek 11:00-12:00 – październik

- pomieszczenie socjalne

16.

Ewa Kurzyńska

religia

Czwartek 7:30 - 8:00

- pomieszczenie socjalne

17.

Zuzanna Kotewicz

psycholog

Środa 8:15 – 8:45

- pomieszczenie socjalne

18.

Anna Chmielewicz-Krzyżanowska

logopeda

Wtorek 12:00-13:00 – wrzesień/

Czwartek – 13:00-14:00 – październik

- gabinet logopedy

 

W miesiącu październiku zamieścimy harmonogram na kolejne miesiące.

Copyright © 2022. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.