^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/wszystkiedzienedukacji2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/span style="font-size."
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/wszystkiedzienedukacji2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/span style="font-size"

Roczny Plan Pracy

DZIEŃ EDUKACJI W PRZEDSZKOLU

                                                                                                                     

         W dniu 13 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Edukacji Narodowej. To był wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty.                        

         W  uroczystości Dnia Edukacji, która miała miejsce w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskim, wzięli  udział wszyscy nauczyciele oraz pracownicy obsługi i administracji. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: p. Ilona Rybicka - pełnomocnik Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie,  p. Jerzy Koralewski - Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu  i Zdrowia , p. Barbara Niewidział - Dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury oraz prezydium Rady Rodziców w osobach: p. Rafał Kamper – przewodniczący, p. Elżbieta Oskwarek – sekretarz i p. Angelika Jagielska – skarbnik.

         W części oficjalnej głos zabrała Dyrektor Przedszkola, pani Joanna Piasecka, która w okolicznościowym przemówieniu podziękowała nauczycielom, pracownikom obsługi   i administracji za odpowiedzialne wykonywanie swoich obowiązków oraz życzyła sukcesów w dalszej pracy. Również zaproszeni goście skierowali swoje szczere życzenia   i podziękowali    za owocną pracę. Zgodnie z tradycją grupa „Motylków” pod kierunkiem wychowawców, przedstawiła krótki program artystyczny. Dzieci zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek i pięknych czerwonych róż, które wprowadziły wszystkich uczestników uroczystości w  radosny  nastrój.

       Dzień Edukacji Narodowej był okazją do wręczenia Nagród Dyrektora nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Nagrodę Burmistrza Miasta otrzymała Dyrektor Joanna Piasecka oraz nauczyciele     Maria Lipka  i Izabela Orzechowska. Miłą niespodzianką od Rady Rodziców  był bukiet cudownych  życzeń  przekazanych wraz      z kwiatami.

 {gallery}galeria/wszystkiedzienedukacji2017{/gallery}

 {gallery}galeria/dzienedukacji2017glowna{/gallery}

Copyright © 2022. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.