^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/pokazystrazackie2017.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/Pokazystrazackienastronę.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/pokazystrazackie2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/Pokazystrazackienastronę

Roczny Plan Pracy

Przedszkolacy biorą udział w pokazach strażackich

W dniu 18.10.2017r najstarsze grupy: Motylki, Tygryski, Biedronki i Pszczółki uczestniczyły w pokazach strażackich zorganizowanych przez firmę Handlowo – Usługową MarMot, w ramach prowadzonych ćwiczeń przeciwpożarowych.

Dziękujemy właścicielom firmy za niezwykle ciekawe spotkanie, które dostarczyło przedszkolakom wielu niezapomnianych wrażeń.

{gallery}galeria/pokazystrazackie2017{/gallery}

{gallery}galeria/Pokazystrazackienastronę{/gallery}

Copyright © 2022. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.